patari.org Αρχική σελίδα patari.org
Χώρος συζήτησης της πατριωτικής αριστεράς
 
 Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Κατάλογος ΜελώνΚατάλογος Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   ΕγγραφήΕγγραφή 
 ΠροφίλΠροφίλ   Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

Η μόνη απάντηση που δικαιούται ο «Ανατροπέας»
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    patari.org Αρχική σελίδα -> Πολιτική συζήτηση
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Δ. Τούμπανης
Site Admin


Συμμετέχουν: 29 Νοέ 08
Δημοσιεύσεις: 136

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 14, 2009 4:40 pm    Θέμα δημοσίευσης: Η μόνη απάντηση που δικαιούται ο «Ανατροπέας» Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χρήστο Τζουρντέ, «ανατροπέα», ή όπως αλλιώς προτιμάς να σε αποκαλούν, μέχρι τώρα δεν απάντησα στις προκλήσεις σου, την ποιότητα των οποίων άρνουμε να χαρακτηρίσω. Δεν σου απάντησα ούτε σκοπεύω ν’ απαντήσω. Και αυτές τις λίγες αράδες που σου αφιερώνω, τις χρωστάς σ’ αυτούς που αγανακτισμένοι απαίτησαν από μένα την απάντηση που σου αξίζει. Δεν σου απάντησα επειδή δεν διανοήθηκα ποτέ να ξεπέσω στην ξεφτίλα ενός διαλόγου του είδους που εσύ προτιμάς. Εσένα μπορεί να μη σε νοιάζει. Εμένα όμως μα νοιάζει. Πάνω απ’ όλα, όμως, σιώπησα επειδή σέβομαι τα παιδιά σου, ηλίθιε. Τα παιδιά σου, που θα όφειλες να σέβεσαι πρώτα εσύ, για να μη μιλήσω για τον σεβασμό που οφείλεις σε μένα, που έχουμε γεράσει μαζί και με ξέρεις μια ζωή. Σέβομαι τα παιδιά σου επειδή, όπως και να φέρεσαι, δεν παύεις να είσαι πατέρας τους και δεν θα ήθελα να πω κουβέντες που ίσως τα πικράνουν. Άντε λοιπόν, συνέχισε τον δρόμο σου, και να δούμε που θα σε βγάλει.

Υ. Γ. . Να πω και κάτι άλλο. Αυτά που γράφεις δεν χαρακτηρίζουν μόνο εσένα αλλά κι αυτούς, του υποτιθέμενους «συντρόφους» σου, που ανέχονται τα συγκεκριμένα γραψίματα σου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ-ΑΝΑΤΡΟΠΕΑΣ-
Επισκέπτης





ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 14, 2009 6:58 pm    Θέμα δημοσίευσης: ΠΩ-ΠΩ ΡΕ ΜΕ ΤΑΠΩΣΕΣ!!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΡΑ-ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ.
ΕΜΕΝΑ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΥΤΙΛΗΣΤΗΚΕ ΤΌΣΟ, ΟΣΟ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΑΠΟ ΝΤΡΟΠΗ.
ΠΑΡΑ ΤΙΣ ΙΝΤΡΙΓΚΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΣΟΥ.
ΕΜΕΝΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΟΠΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΛΑΣΕΙΣ.
Α! ΡΕ ΦΟΥΚΑΡΑ!
ΣΕ ΕΊΧΑ ΠΡΟ"Υ'ΔΟΠΟΙΕΙΣΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΙΛΙΚΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΓΡΙΟ.
ΑΝ ΔΕΝ ΣΤΑΣΜΑΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΚΑΛΕΙΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΣΤΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΣΥΛΗΒΔΗΝ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΧΑΦΙΕΔΕΣ, Ή ΗΛΗΘΙΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΛΥΠΤΟΥΜΕ ΧΑΦΙΕΔΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΣΒΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΕΛΟ ΣΟΥ ΠΑΤΑΡΙ...ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΠΟΛΕΜΟ.
ΠΟΤΕ ΤΩΝ ΠΟΤΩΝ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΜΕΛΟΣ.
ΚΟΦΤΟ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΠΟΛΕΜΟ...
ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΛΙΑ ΣΥΝΤΡΟΦΙΚΟΤΗΤΑ:
ΟΣΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ "ΕΡΓΑΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΠΟΡΕΙΑ"ΠΡΙΝ ΤΗ ΧΟΥΝΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ 1985-91 ΣΤΗΝ "ΚΔΕ".
ΤΑ ΕΙΠΕΣ 1013 ΦΟΡΕΣ.
ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΙΤΕ ΧΑΦΙΕΔΕΣ, ΕΙΤΕ ΧΑΖΟΙ ΑΚΟΛΟΥΘΟΙ ΧΑΦΙΕΔΩΝ.
ΕΓΩ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΩ.
ΕΙΜΑΙ ΧΑΦΙΕΣ.
ΑΣΧΟΛΕΙΣΟΥ ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ.
ΠΑΤΡΙΩΤΙΣΜΟΣ-ΕΘΝΙΚΙΣΜΟΣ-ΡΑΤΣΙΣΜΟΣ-ΠΑΝΑΜΕΡΙΑΝΙΣΜΟΣ-ΣΕΙΣΜΟΣ-ΚΑΤΑΠΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΑΛΕ.
ΑΚΟΜΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΩΡΟΣ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙΣ ΗΘΙΚΑ-ΠΟΛΙΤΙΚΑ.
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΟΥΡΛΟ-ΠΑΝ-ΡΟΥΦΙΑΝΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.
Χ.ΤΖΟΥΡΝΤΟΣ.
Επιστροφή στην κορυφή
dartanian
Επισκέπτης





ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 14, 2009 10:29 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΔΗΜΗΤΡΗ ΤΟΥΜΠΑΝΗ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΑΠΑΙΤΗΣΑΝ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΛΑΣΠΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΔΕΧΤΗΚΕΣ ΑΛΛΑ ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΕΙΧΕΣ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΑΥΤΟ. ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΘΙΚΟ ΜΙΑ ΚΟΝΤΡΑ ΣΕ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΓΕΙ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΕΠΙΘΕΣΗ ΜΕ ΥΒΡΕΙΣ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΣΟΥ. Η ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ SITE ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΣΤΙΑ. ΚΑΙ ΛΕΩ ΠΟΥΣΤΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΧΤΥΠΑΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΝΗ. ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΦΙΛΙΑ ΕΤΩΝ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΧΕΣ ΕΝΑ ΦΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΡΦΟ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ Η ΦΙΛΙΑ ΔΕΝ ΠΡΟΔΙΔΕΤΕ ΑΠΟ ΜΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΚΟΝΤΡΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ.
Επιστροφή στην κορυφή
Nikoss
Site Admin


Συμμετέχουν: 07 Απρ 08
Δημοσιεύσεις: 1808

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 14, 2009 10:36 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Από το Π.Κ. ψάρεψα το παρακάτω:

«ΥΓ. ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΤΡΕΛΌ ΠΑΤΑΡΙ.»

Έχεις κάνει και μάλιστα δύο φορές, μία σαν -Ανατροπέας-, επάγγελμα: ΝΕΟΤΑΞΙΤΗΣ και άλλη μία σαν -Ανατρομπέας-, επάγγελμα: ΝΕΟΤΑΞΙΤΗΣ, με διαφορετικό e-mail το καθένα.

Η αλήθεια είναι, ότι ποτέ δεν έχεις μπει σαν μέλος και κάπου έπιασα, ανάμεσα στις διάφορες προσωπικές επιθέσεις, τόσο στον Δ. Τούμπανη, όσο και στον vngelis, ότι δεν σε έχουμε κάνει πλήρες μέλος… και διάφορες τέτοιες αηδίες…

Όταν γίνεσαι μέλος στην ιστοσελίδα μας, δίνεις ένα όνομα με το οποίο θέλεις να φαίνεσαι, έναν κωδικό και ένα e-mail, αμέσως μετά σου έρχεται ένα e-mail, που σε προτρέπει να κλικάρεις ένα λινκ, ώστε να γίνεις πλήρες μέλος…

Η διαδικασία είναι πολύ απλή και εάν εσύ δεν καταφέρνεις να γίνεις ενεργό μέλος, είναι δικιά σου ευθύνη, εμείς δεν μπορούμε να παρέμβουμε πουθενά…

Πιθανοί λόγοι, που δεν μπορείς να γίνεις πλήρες μέλος:

1ον: τα e-mail που έδωσες είναι ανύπαρκτα.
2ον: είναι μεν υπαρκτά αλλά αγνόησες τα e-mail που σου ‘ρθαν.
3ον: ανάλογα με τις ρυθμίσεις το προγράμματος, αποστολής και λήψης e-mail, το εξέλαβε σαν spam και το καταχώρησε εκεί, με αποτέλεσμα να μην το δεις, εφόσον δεν έψαξες στα spam.

Η δική μου άποψη, είναι ότι για λόγους «συνωμοτισμού», έδωσες ψεύτικο e-mail ή ξέχασες τους κωδικούς, στο e-mail που σου φτιάξανε…

Έλεγξε τα παραπάνω και μην μας κατηγορείς ότι μεροληπτούμε εις βάρος σου…
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vngelis



Συμμετέχουν: 28 Νοέ 08
Δημοσιεύσεις: 6526

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 14, 2009 11:41 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΩ-ΠΩ ΡΕ ΜΕ ΤΑΠΩΣΕΣ!!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

[quote:0705433874="ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ-ΑΝΑΤΡΟΠΕΑΣ-"]ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΡΑ-ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ.
ΕΜΕΝΑ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΥΤΙΛΗΣΤΗΚΕ ΤΌΣΟ, ΟΣΟ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΑΠΟ ΝΤΡΟΠΗ.
ΠΑΡΑ ΤΙΣ ΙΝΤΡΙΓΚΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΣΟΥ.
ΕΜΕΝΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΟΠΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΛΑΣΕΙΣ.
Α! ΡΕ ΦΟΥΚΑΡΑ!
ΣΕ ΕΊΧΑ ΠΡΟ"Υ'ΔΟΠΟΙΕΙΣΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΙΛΙΚΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΓΡΙΟ.
ΑΝ ΔΕΝ ΣΤΑΣΜΑΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΚΑΛΕΙΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΣΤΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΣΥΛΗΒΔΗΝ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΧΑΦΙΕΔΕΣ, Ή ΗΛΗΘΙΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΛΥΠΤΟΥΜΕ ΧΑΦΙΕΔΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΣΒΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΕΛΟ ΣΟΥ ΠΑΤΑΡΙ...ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΠΟΛΕΜΟ.
ΠΟΤΕ ΤΩΝ ΠΟΤΩΝ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΜΕΛΟΣ.
ΚΟΦΤΟ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΠΟΛΕΜΟ...
ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΛΙΑ ΣΥΝΤΡΟΦΙΚΟΤΗΤΑ:
ΟΣΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ "ΕΡΓΑΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΠΟΡΕΙΑ"ΠΡΙΝ ΤΗ ΧΟΥΝΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ 1985-91 ΣΤΗΝ "ΚΔΕ".
ΤΑ ΕΙΠΕΣ 1013 ΦΟΡΕΣ.
ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΙΤΕ ΧΑΦΙΕΔΕΣ, ΕΙΤΕ ΧΑΖΟΙ ΑΚΟΛΟΥΘΟΙ ΧΑΦΙΕΔΩΝ.
ΕΓΩ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΩ.
ΕΙΜΑΙ ΧΑΦΙΕΣ.
ΑΣΧΟΛΕΙΣΟΥ ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ.
ΠΑΤΡΙΩΤΙΣΜΟΣ-ΕΘΝΙΚΙΣΜΟΣ-ΡΑΤΣΙΣΜΟΣ-ΠΑΝΑΜΕΡΙΑΝΙΣΜΟΣ-ΣΕΙΣΜΟΣ-ΚΑΤΑΠΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΑΛΕ.
ΑΚΟΜΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΩΡΟΣ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙΣ ΗΘΙΚΑ-ΠΟΛΙΤΙΚΑ.
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΟΥΡΛΟ-ΠΑΝ-ΡΟΥΦΙΑΝΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.
Χ.ΤΖΟΥΡΝΤΟΣ.



Να απαντας μονο σου για τον σεβασμο των παιδιων σου ειναι πραγματικα γελοιο, οπως γελοιο ειναι καθε δυο και τρεις ο κλοουν του διαδικτυου Βηχος να αναφερεται στον 'αδερφο' του, στα 'παιδια' του, στην γυναικα του και να κανει τις πολιτικες διαφορες προσωπικες επιθεσεις σε στυλ Εσπρεσσο. Αυτα ομως τα γνωριζεις γι'αυτο σε ελκυει ο Βηχος.

Ολος ο κοσμος γνωριζει το ποιον του Βηχου ακομα και οι πετρες. Μονος του μιλαει παρα το γεγονος οτι ξεπερασε και τον Χιλυ (που δηλωνε ο κακομοιρης μονο 10,000 μελοι) ενω ο Βηχος δηλωνη 5εκ αναγνωστες (τι μιση Ελλαδα!!)

Επειδη το σαιτ του ΠΚ με ανεβαζει φασιστα, καθε δυο και τρεις και οι επισημες θεσεις του ειναι Αμερικανικες προσπαθησε να μεινης στις πολιτικες διαφορες και μην ανακατεβεις προσωπικα ζητηματα τριτων πρωσοπων. Παραλληλα πες στον κυριο Βηχο να μην μου στελνει πρωσοπικα μυνηματα απ'τον 'αδερφο' του οτι εχετε παει για καφε με εσενα οταν εσυ ο ιδιος εχεις δηλωσει οτι δεν τον εχεις δει ποτε....

Εχετε πολλους αναγνωστες να ασχοληστε τι καθοσαστε να ασχοληται με εμας? Εχουμε τις θεσεις μας. Δεν τις γουσταρετε δικαιωμα σας. Εχουμε ομως την ελευθερια του ιντερνετ να τις δηλωνουμε. Βαζετε καθε δυο και τρεις το ονομα μου στο σαιτ σας οταν εχω χρονια να συμμετασχω, οτι θελω το κανω επονυμα στο δικο μου μπλογκ.

Οσο για λογοκρισια δεν εφαρμοζεται απο εσας μονο απ'την κυβερνηση εαν κλειση το ιντερνετ. Επειδη εισαι ασχετως με την τεχνολογια του ιντερνετ και αυτο το γνωριζη και η κουτση μαρια, οχι μονο χρησιμοποιη ο Βηχος πολλαπλες περσονες και συζηταει επι ωρες με τον εαυτο του (αυτο το ιδιο ειναι διαπιστωμενο ειδη) αλλα ο ιδιος μπορει να εκανε αιτηση να σε κανει μελος στο σαιτ αυτο χρησιμοποιωντας πολλαπλα ε-μαιλ.

ΥΓ
Και αλλοι εχουν αλλαξη το ονομα τους, πολλοι κοντινοι σε εσενα. Δεν ειναι τιποτα το περιεργο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΤΖΟΥΡΝΤΟΣ Χ.
Επισκέπτης





ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 15, 2009 3:49 am    Θέμα δημοσίευσης: ΤΟ ΠΑΛΙΟΣΚΥΛΟ-ΤΟΥΜΠΑΝΗΣ ΧΑΛΑΕΙ ΟΙΚΟΓΕΝΟΙΕΣ.ΠΡΩΤΗ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αγαπητέ vngelis.
Aν νομίζεις ότι ειμαι χαφιές, ή συνεργάζομαι με χαφιέδες (πχ Βήχος), δεν έχεις παρά να αλάξεις όνομα...όπως έκανε και ο γιός του Τούμπανη....που αποικαλεί όλο τον κόσμο, χαφιέδες.
ΤΖΟΥΡΝΤΟΣ Χ.
Επιστροφή στην κορυφή
ΤΖΟΥΡΝΤΟΣ Χ.
Επισκέπτης





ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 15, 2009 8:44 am    Θέμα δημοσίευσης: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΘΕΙ. ΟΛΑ "ΣΧΕΔΟΝ" ΑΚ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑΚΟΥ ΡΕ ΟΠΟΙΕ "ΜΗΤΣΟ" ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ.
ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ;
ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΟΥΤΕ Ο ΒΗΧΟΣ ΣΥΜΦΩΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΕΙΔΟΣ ΥΠΟΣΤΥΡΗΞΗΣ ΣΤΟΝ ΒΗΧΟ.
ΑΝΤΕ ΑΊ ΣΙΧΤΙΡ ΚΑΙ ΣΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΛΑΘΕΝΕΝΟ ΚΑΙ ΒΡΩΜΙΚΟ ΝΕΡΟ ΣΤΟ ΑΥΛΑΚΙ.
ΓΜΩ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΤΡΕΛΑΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑΡΑ ΤΟΥ.
ΡΕ ΤΙ ΚΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΠΡΙΝ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟ.
ΚΑΘΕ ΛΕΞΗ ΘΑ ΤΗΝ ΜΕΤΡΑΓΕΣ.
ΤΟ ΠΟΛΥ-ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΟΥ ΒΟΥΛΩΝΕ, Ή ΝΑ ΤΟΥ ΒΟΥΛΩΝΕΣ ΤΟ ΜΑΤΙ.
ΤΩΡΑ Ο ΚΑΘΕ ΤΡΕΛΑΜΕΝΟΣ-ΑΠΟΜΟΝΟΜΕΝΟΣ ΣΤΟ P/C ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑΡΑ ΤΟΥ.

ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ Η ΚΑΤΣΑΡΟΛΑ

ΚΑΙ

ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΑΦΝΙ ΜΕ ΦΟΡΑ.

ΤΖΟΥΡΝΤΟΣ ΜΕ Τ'ΟΝΟΜΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
TZOYRNTOS X.
Επισκέπτης





ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 15, 2009 8:59 am    Θέμα δημοσίευσης: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΘΕΙ.ΟΛΑ "ΣΧΕΔΟΝ" ΕΧΟ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

"ΑΚΟΥ ΡΕ ΟΠΟΙΕ "ΜΗΤΣΟ" ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ.
ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ;
ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΟΥΤΕ Ο ΒΗΧΟΣ ΣΥΜΦΩΝΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΙΔΟΣ ΥΠΟΣΤΥΡΗΞΗΣ ΣΤΟΝ ΒΗΧΟ.
ΑΝΤΕ ΑΊ ΣΙΧΤΙΡ ΚΑΙ ΣΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΛΑΘΕΝΕΝΟ ΚΑΙ ΒΡΩΜΙΚΟ ΝΕΡΟ ΣΤΟ ΑΥΛΑΚΙ.
ΓΜΩ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΤΡΕΛΑΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑΡΑ ΤΟΥ.
ΡΕ ΤΙ ΚΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΠΡΙΝ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟ.
ΚΑΘΕ ΛΕΞΗ ΘΑ ΤΗΝ ΜΕΤΡΑΓΕΣ.
ΤΟ ΠΟΛΥ-ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΟΥ ΒΟΥΛΩΝΕ, Ή ΝΑ ΤΟΥ ΒΟΥΛΩΝΕΣ ΤΟ ΜΑΤΙ.
ΤΩΡΑ Ο ΚΑΘΕ ΤΡΕΛΑΜΕΝΟΣ-ΑΠΟΜΟΝΟΜΕΝΟΣ ΣΤΟ P/C ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑΡΑ ΤΟΥ.

ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ Η ΚΑΤΣΑΡΟΛΑ

ΚΑΙ

ΣΤΟ ΔΑΦΝΙ ΜΕ ΦΟΡΑ.

ΤΖΟΥΡΝΤΟΣ ΜΕ Τ'ΟΝΟΜΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
ΤΖΟΥΡΝΤΟΣ.Χ
Επισκέπτης





ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 15, 2009 9:56 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 15, 2009 9:48 am Θέμα δημοσίευσης: ΠΕΣ-ΠΕΣ ΚΑΙ ΞΑΝΑ-ΜΑΤΑ ΠΕΣ...ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ;

ΑΠΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ
***********************************************************

ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΓΩ ΝΑ ΔΩ, ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Ο ΒΗΧΟΣ.
ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΓΑΝΩΣΕΙ Τ'ΑΥΤΙΑ.
ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΛΑ ΡΕ.
ΕΛΕΓΑ:
ΡΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ...ΚΑΙ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ;
ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΣΤΟ ΤΑΔΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΑΔΕ ΔΩΜΑΤΙΟ...ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ Ο ΤΟΥΜΠΑΝΗΣ, "ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΡΕ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑ ΕΣΕΝΑ, ΒΛΑΚΕΝΤΙΕ".
ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ.
...ΚΑΙ ΕΙΜΟΥΝ FUCKING ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ;
ΣΚΕΤΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ.
ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟ "ΑΠΟΛΩΝΕΙΟ" ΚΑΤΑ ΝΙΚΑΙΑ ΜΕΡΙΑ...ΣΥΝΟΔΕΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙ, ΜΕΣΑ ΑΠΌ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΣΤΕΝΑ...ΔΙΧΩΣ ΤΟ GPS MOY.
EIXE KAΠΟΙΑ ΔΕΞΙΩΣΗ, ΒΑΠΤΙΣΙΑ;
Ή ΣΥΝΑΞΗ ΤΩΝ ΑΠΑΝΤΑΧΟΥ-ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΩΝ;
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΑΡΕΣΕ!
ΟΙ ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΛΛΑ.
ΣΟΡΥ ΚΙ´ΟΛΑΣ.
ΙΣΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΕ ΣΥΝΕΣΤΙΑΣΗ;
ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΛΛΟ.
ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΠΛΕΙΡΩΣΑΜΕ!!!!
ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΠΟΥΜΠΟΥΛΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ ΤΡΕΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ, ΤΗΝ ΚΑΝΑΜΕ ΜΕ ΓΛΗΓΟΡΑ ΠΗΔΗΜΑΤΑΚΙΑ.
ΒΓΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΑΜΠΑΚΙΑ ΑΠΟ Τ´ΑΥΤΙΑ ΜΑΣ, ΠΕΤΑΞΑΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΝΤΕΣΙΜΠΕΛ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΙΧΑΝ ΧΩΘΕΙ ΒΙΑΙΩΣ.
ΤΩΡΑ ΕΜΑΘΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΣΗ ΤΟΥ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥ.
...ΡΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΟΥΦΙΑΝΕΨΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΠΟΛΥΣΑΝΕ;
ΓΙΑ ΝΑ ΑΥΤΟΨΑΧΤΩ.
ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΠΛΑΚΑ, ΑΛΛΟ ΕΝΑ "ΣΤΑΥΡΟ" ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ.
ΚΟΥΦΑΛΕΣ ΝΕΚΡΟΘΑΦΤΕΣ.
-Ανατροπέας-
Επιστροφή στην κορυφή
Nikoss
Site Admin


Συμμετέχουν: 07 Απρ 08
Δημοσιεύσεις: 1808

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 15, 2009 10:58 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νομίζω ότι πήρες την απάντηση που δικαιούσαι από εδώ και πέρα δεν έχει νόημα η συζήτηση δεν σε σβήνω για να θαυμάσουν όλοι τον πολιτικό λόγο που αναρθρώνεις, συγχωρήστε μου τον νεολογισμό…

Έχει τροποποιηθεί από τον/την Nikoss στις Κυρ Μάρ 15, 2009 11:04 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikoss
Site Admin


Συμμετέχουν: 07 Απρ 08
Δημοσιεύσεις: 1808

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 15, 2009 11:24 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Α! ξέχασα να σας πω, ότι ένας εξίσου ηλίθιος, από τη Γαλλία αυτή την φορά ο Wanadoo, σε περίπτωση που δεν προλάβατε να το δείτε γιατί τα σβήνω, γέμισε ξανά με φωτογραφίες του Στάλιν, του Χίτλερ, του Μουσολίνι και άλλων επίδοξων «συντρόφων», τα θέματα του σάιτ…

Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω, τι νομίζει ότι θα καταφέρει, μ’ αυτόν τον παιδιάστικο τρόπο…
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Νασσόπουλος Χρήστος



Συμμετέχουν: 21 Δεκ 08
Δημοσιεύσεις: 4
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 15, 2009 3:53 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ το μόνο που μπορώ να πω μιας και δεν γνωρίζω προσωπικά κανέναν σας είναι ότι θαυμάζω των κύριο τούμπανη.Είναι εξαιρετικός άνθρωπος με ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ γνώσης!

Σε ένα θέμα που είχα βάλει στο φορουμ μου έδωσε την κατάλληλη απάντηση και με κάλυψε 100%.Έχω κρατήσει όλα τα κείμενα του και τα διαβάζω αρκετές φορές μπας και μπορέσω να μάθω τα μισά από αυτά που γνωρίζει,τότε θα είμαι ευτυχείς!

Δεν μου αρέσει να κάνω δημόσια κοπλιμέντα σε μεμονωμένα άτομα αλλά βλέπετε το φορουμ δεν έχει προσωπικά μηνύματα για να εκφράσω τον θαυμασμό μου προς τον κ.τούμπανη και το κάνω δημόσια.

Όπως αναφέρατε κύριε τούμπανη όντως είμαι νεαρός σε ηλικία(25) και δεν εχω ζήσει καταστάσεις ώστε να μου μάθουν πράγματα.Αλλά αισθάνομαι τυχερός που μεγάλωσα σε μια οικογένεια αριστερών με στοίβες βιβλίων του τρότσκι και άλλον και προσπαθώ να ξεστραβωθώ σε μια κοινωνία πλέον που η γενιά μου μόνο τον ολυμπιακό και το playstasion γνωρίζει,επίσης αισθάνομαι τυχερός που σας βρήκα και μπορώ να διαβάζω κείμενα σας και να μαθαίνω την αλήθεια.

Στο θέμα του κυρίου που σας προβοκάρει εχω μόνο να πω ότι όλοι οι μεγάλοι ηγέτες έχουν και εχθρούς και σας κολακεύει να ασχολούνται πολλοί άνθρωποι μαζί σας.Καλά κάνετε και δεν απαντάτε γιατί εάν απαντούσατε σε κάθε ''ανώμαλο''δεν θα προλαβαίνετε να μας ανοίγετε τα μάτια παρά μόνον να ασχολείστε με αυτούς.

Κύριε τούμπανη keep writing!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
vngelis



Συμμετέχουν: 28 Νοέ 08
Δημοσιεύσεις: 6526

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 15, 2009 4:13 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε μια εβδομαδα τι επαθε ο Βηχος...

1.Ενω επι μηνες δεν ασχολουταν το σαιτ του Σορος στην Ελλαδα το Ιντυμυντια ξαφνικα τον ξαναθυμηθηκε...

2. Καποιος προσπαθησε λεει να τον χτυπηση με αυτοκινητο.

3. Τον σχολασαν απ'τη δουλεια που παιζει ορχηστρα.

4. Ολος ο αριστεριστικος τυπος ως συνηθως τον καλυπτει πολιτικα με αρθρα ...συμπαραστασης.


Μετα λεει τ'ακολουθα...
Παράθεση:
Αγαπητέ φίλε δε με ενδιαφέρει τι γράφει στη σελίδα του ο Τούμπανης ή οποιοσδήποτε άλλος που συμφωνεί μαζί του. Εμένα μόνο να μην με πιάνουν στο στόμα τους. Τον Τούμπανη δε τον ξέρω ούτε φατσικά και ούτε θέλω να τον μάθω. Αν νομίζει ότι πίνω καφέ στη ΓΑΔΑ να έρθει να τον κεράσω. Εχω πολύ σοβαρά πράγματα να ασχοληθώ από το να σπαταλήσω χρόνο για τον κάθε βλαμμένο.


http://politikokafeneio.com/Forum/viewtopic.php?p=136641#136641


Πριν δυο-τρια χρονια ο ιδιος ο Βηχος ειχε γραψει οτι ειχε γινει συγκεντρωση στην Καλλιθεα και ειχε μιλησει με τον Τουμπανη.
Τωρα δεν τον γνωριζει.

Την Τριτη ολοι στο τσιρκο οπου κυνηγανε τον Βηχο 6 χρονια και δεν τον βαζουν ΠΟΤΕ μεσα. Εχει και εισητηριο εαν θελετε. Συνδρομη στο ΠΚ αφου παλευει για ΟΛΗ την αριστερα και κραταει γερα τη ...'σημαια του Δεκεμβρη' (την αστυνονιμη προβοκατσια δηλαδη!) .

Κρατα γερα 'Μπολσεβηχο', ζητα ομως γλυκο ελληνικο καφε οχι Αμερικανικο Starbucks, μην μας ξεφτυλισεις ολους.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Nikoss
Site Admin


Συμμετέχουν: 07 Απρ 08
Δημοσιεύσεις: 1808

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 15, 2009 7:26 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προς Χ. Τζουρντό

Επειδή άφησα τα προηγούμενα, δεν σημαίνει ότι θα αφήνω οποιαδήποτε μ_λ_κία σου κατεβαίνει...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vngelis



Συμμετέχουν: 28 Νοέ 08
Δημοσιεύσεις: 6526

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 15, 2009 11:15 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οποιος νεος θελει να μαθει ποια ειναι η πολιτικη του νεοταξιτη Ανατροπεα και το συναφη του γυρω απ'τον κλοουν του διαδυκτυου Βηχο, δεν εχει παρα να διαβασει αυτα τα παλια αλλα παντα επικαιρα κειμενα.

http://www.evangelos12.btinternet.co.uk/Greek2.htm

Να σημειωσω οτι τελικα η Εργατικη Εξουσια δεν υπαρχει ποια και το αρθρο ειναι πολεμικη εναντιων τους, τοτε δηλαδη που εγραφαν οτι δεν υπαρχει κριση οικονομικη και οτι οι μεταναστες βοηθαν στην αναπτυξη ειδηκα των συνταξιοδοτικων ταμιεων και αλλα τετοια τραγελαφικα...

Με καθυστερηση μερικων χρονων αυτο-διαλυθηκαν προς καλυτερα λιβαδια τους Συν-Συριζα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    patari.org Αρχική σελίδα -> Πολιτική συζήτηση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Hellenic (Greek) by Alex Xenias - Διορθώσεις:Αλφόνσος Πάγκας