patari.org Αρχική σελίδα patari.org
Χώρος συζήτησης της πατριωτικής αριστεράς
 
 Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Κατάλογος ΜελώνΚατάλογος Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   ΕγγραφήΕγγραφή 
 ΠροφίλΠροφίλ   Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

Εκκένωση νεοκλασικού στη Βερανζέρου...

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    patari.org Αρχική σελίδα -> Στο περιθώριο
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Obelix



Συμμετέχουν: 08 Δεκ 08
Δημοσιεύσεις: 3778

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 31, 2009 7:12 pm    Θέμα δημοσίευσης: Εκκένωση νεοκλασικού στη Βερανζέρου... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

[quote:c6e3aee94e="Nikoss"]Οι πληροφορίες μας, λένε ότι οι φτωχοί, είχαν τουλάχιστον τριάντα υπολογιστές συνδεδεμένους στο διαδίκτυο, άγνωστο αριθμό φορητών υπολογιστών και τουλάχιστον δύο χρηματοκιβώτια με άγνωστο περιεχόμενο.


Σε παρακαλώ, μου λύνεις μία απορία: ΠΩΣ πληροφορηθήκατε εσείς την ύπαρξη των υπολογιστών, χρηματοκιβωτίων, ηρωίνης, κλπ.;
_________________
ILS SONT FOUS, CES AMERICAINS!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 31, 2009 7:12 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκκένωση νεοκλασικού στη Βερανζέρου... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

[quote:9780ab26e2="Obelix"][quote:9780ab26e2="Nikoss"]Οι πληροφορίες μας, λένε ότι οι φτωχοί, είχαν τουλάχιστον τριάντα υπολογιστές συνδεδεμένους στο διαδίκτυο, άγνωστο αριθμό φορητών υπολογιστών και τουλάχιστον δύο χρηματοκιβώτια με άγνωστο περιεχόμενο.


Σε παρακαλώ, μου λύνεις μία απορία: ΠΩΣ πληροφορηθήκατε εσείς την ύπαρξη των υπολογιστών, χρηματοκιβωτίων, ηρωίνης, κλπ.;



Ρε obelix στο έχω ξαναπεί…
Ή είσαι βλάκας ή είσαι πληρωμένος

Σου πέρασε από το μυαλό (όσο από αυτό έχεις) ότι ίσως να ήμουν εκεί και να είχα πληροφορίες από τα όργανα, που συμμετείχαν στην επιχείρηση;;;


Και για ηρωίνη που το ειδές ρε ψυχανώμαλε; ε;;;



Υ.Γ δεν πας μια βόλτα στην ομόνοια να σε κλέψει κανένας Έλληνας;;;
Επιστροφή στην κορυφή
asterix
Επισκέπτης





ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 31, 2009 7:13 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑΝΝΗ?

ΚΟΥΚΙΑ ΣΠΕΡΝΩ

ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ?

ΜΙΣΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΦΥΤΡΩΣΟΥΝ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 31, 2009 7:13 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκκένωση νεοκλασικού στη Βερανζέρου... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

[quote:4e26b7ecd2="Anonymous"][quote:4e26b7ecd2="Obelix"][quote:4e26b7ecd2="Nikoss"]Οι πληροφορίες μας, λένε ότι οι φτωχοί, είχαν τουλάχιστον τριάντα υπολογιστές συνδεδεμένους στο διαδίκτυο, άγνωστο αριθμό φορητών υπολογιστών και τουλάχιστον δύο χρηματοκιβώτια με άγνωστο περιεχόμενο.


Σε παρακαλώ, μου λύνεις μία απορία: ΠΩΣ πληροφορηθήκατε εσείς την ύπαρξη των υπολογιστών, χρηματοκιβωτίων, ηρωίνης, κλπ.;


Ρε obelix στο έχω ξαναπεί…
Ή είσαι βλάκας ή είσαι πληρωμένος

Σου πέρασε από το μυαλό (όσο από αυτό έχεις) ότι ίσως να ήμουν εκεί και να είχα πληροφορίες από τα όργανα, που συμμετείχαν στην επιχείρηση;;;


Και για ηρωίνη που το ειδές ρε ψυχανώμαλε; ε;;;



Υ.Γ δεν πας μια βόλτα στην ομόνοια να σε κλέψει κανένας Έλληνας;;;

ξέχασα να βάλω όνομα...
είμαι ο
asterix ο γνήσιος
Επιστροφή στην κορυφή
asterix
Επισκέπτης





ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 31, 2009 7:14 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΤΩΡΑ ΛΕΣ ΨΕΜΜΑΤΑ Ο asterix ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΕΛΕΓΕ ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΤΟΥ.ΑΝ ΘΕΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Ο panoramix
Επιστροφή στην κορυφή
Obelix



Συμμετέχουν: 08 Δεκ 08
Δημοσιεύσεις: 3778

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 31, 2009 7:16 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκκένωση νεοκλασικού στη Βερανζέρου... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

[quote:0c846fbda9="Anonymous"][quote:0c846fbda9="Obelix"][quote:0c846fbda9="Nikoss"]Οι πληροφορίες μας, λένε ότι οι φτωχοί, είχαν τουλάχιστον τριάντα υπολογιστές συνδεδεμένους στο διαδίκτυο, άγνωστο αριθμό φορητών υπολογιστών και τουλάχιστον δύο χρηματοκιβώτια με άγνωστο περιεχόμενο.


Σε παρακαλώ, μου λύνεις μία απορία: ΠΩΣ πληροφορηθήκατε εσείς την ύπαρξη των υπολογιστών, χρηματοκιβωτίων, ηρωίνης, κλπ.;


Ρε obelix στο έχω ξαναπεί…
Ή είσαι βλάκας ή είσαι πληρωμένος


Ας κρίνουν όσοι μας διαβάζουν.

[quote:0c846fbda9="Anonymous"]Σου πέρασε από το μυαλό (όσο από αυτό έχεις) ότι ίσως να ήμουν εκεί και να είχα πληροφορίες από τα όργανα, που συμμετείχαν στην επιχείρηση;;;

Έγραψα εγώ τίποτα τέτοιο;;; Αν ναι, να μου το παραθέσεις!

Κατ' αρχήν η ερώτησή μου απευθυνόταν ΣΤΟΝ ΝΙΚΟ. Δικό του κείμενο παρέθετα. Εδώ από πάνω είναι, δες το...

ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΑΙ ΩΣ ΠΟΥ πετάγεσαι ΕΣΥ πνέοντας μένεα; ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΑΙ ΩΣ ΠΟΥ θεωρείς πως εξυπονοούσα κάτι ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ; (ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ, κατ'αρχήν, κ. "Επισκέπτα"; Σε ξέρω ώστε να υπονοώ κάτι ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ;)

Βέβαια ο Λαός λέει: "Όποιος έχει τη μυίγα μυιγιάζεται..."


[quote:0c846fbda9="Anonymous"]Και για ηρωίνη που το ειδές ρε ψυχανώμαλε; ε;;;

Εδώ το είδα:

[quote:0c846fbda9="Anonymous"]MOΛΙΣ ΤΩΡΑ ΕΙΠΕ ΣΤΟ MEGA ΟΤΙ ΒΡΗΚΕ Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΗΡΩΙΝΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΜΕΝΗ ΣΕ ΣΑΚΟΥΛΑΚΙΑ ΕΤΟΙΜΗ ΠΡΟΣ ΠΩΛΗΣΗ ΚΑΙ ΗΛ.ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΤΙΡΙΟ ΟΠΟΥ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΑΝ ΠΛΑΣΤΑ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΑ
ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΙΡΩΝΤΑΙ ΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΑΝΤΙΡΑΤΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ Ο ΜΑΕΣΤΡΟΣ

Εσύ το έγραψες;

[quote:0c846fbda9="Anonymous"]Υ.Γ δεν πας μια βόλτα στην ομόνοια να σε κλέψει κανένας Έλληνας;;;

ΤΙ "αποδεικνύεις" με αυτό;
_________________
ILS SONT FOUS, CES AMERICAINS!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Obelix



Συμμετέχουν: 08 Δεκ 08
Δημοσιεύσεις: 3778

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 31, 2009 7:19 pm    Θέμα δημοσίευσης: "Σας αναφέρω κ. Διοικητά..." Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

[quote:f62f7ff4b6="Anonymous"]Σου πέρασε από το μυαλό (όσο από αυτό έχεις) ότι ίσως να ήμουν εκεί και να είχα πληροφορίες από τα όργανα, που συμμετείχαν στην επιχείρηση;;;


Συγγνώμη, για να καταλάβω:

Αυτό το γράφεις εννοόντας ότι ΕΤΣΙ ΕΓΙΝΕ; Ότι ήσουν εκεί και οι μπάτσοι σου έδωσαν αναφορά του τι βρήκαν, ενώ εγώ είμαι χαζός που δεν σκέφτηκα αυτό το ενδεχόμενο;

Ή εννοείς ότι σε συκοφαντώ αν υπονοώ πως έγινε κάτι τέτοιο (ότι ήσουν εκεί και οι μπάτσοι σου έκαναν ενημέρωση);

Στην αρχή νόμισα ότι εννοούσες το δεύτερο, αλλά ύστερα από μία επι πλέον ανάγνωση δεν αποκλείεται να εννοούσες ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ (συγγνώμη αν κάνω λάθος)...

_________________
ILS SONT FOUS, CES AMERICAINS!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Obelix



Συμμετέχουν: 08 Δεκ 08
Δημοσιεύσεις: 3778

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 31, 2009 7:32 pm    Θέμα δημοσίευσης: Εν τούτοις: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω τη γνώμη ότι το παραπάνω ζήτημα το οποίο συζητούσα (και για το οποίο ΚΑΘΥΒΡΙΖΟΜΟΥΝ από τον αξιότιμο κ. "Anonymous - Επισκέπτη") προσέφερε στη συζήτηση, και μάλιστα ΟΥΣΙΩΔΩΣ. Ο λόγος:

1) Ο τρόπος απόκτησης των όποιων πληροφοριών ΕΧΕΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΣΗΜΑΣΙΑ, όσον αφορά την ΕΓΚΥΡΟΤΗΤΑ και την ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ τους.

2) Όταν οι μπάτσοι κάνουν παρόμοιες επιχειρήσεις, όχι μόνο δεν συνηθίζεται να δίνουν πήροφορίες στον έναν και στον άλλον, αλλά αντίθετα ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ, και τον κρατούν σε απόσταση. Επομένως ΠΟΙΟΣ και ΠΩΣ έλαβε τις πληροφορίες περί "30 υπολογιστών", "χρηματοκιβωτίων", κλπ.; Συνήθως οι μπάτσοι δίνουν αναφορά μόνον σε ΑΝΩΤΕΡΟΥΣ ΤΩΝ.

Ως προς τη ηρωίνη, αυτό το είπε το MEGA. Ας κρίνει ο καθένας την εγκυρότητα ειδήσεων των ΜΜΕ...

_________________
ILS SONT FOUS, CES AMERICAINS!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikoss
Site Admin


Συμμετέχουν: 07 Απρ 08
Δημοσιεύσεις: 1808

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 31, 2009 8:00 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η ηρωίνη βρέθηκε σε άλλο κτίριο ο asterix ήταν επιτόπου και αντλούσε της πληροφορίες του από τους αστυνομικούς που μπαινοβγαίνανε, η εγκυρότητά τους ελέγχθηκε και όσον αφορά τους τριάντα υπολογιστές συνδεδεμένους στο Internet, όντως είχαν στήσει Internet cafe, πράγμα που αποσιωποιήθηκε, όπως επίσης το ότι ήταν δύο οι υπολογιστές για τα πλαστά διαβατήρια...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikoss
Site Admin


Συμμετέχουν: 07 Απρ 08
Δημοσιεύσεις: 1808

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 31, 2009 8:03 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προς asterix-obelix, επειδή η συζήτησή σας μπορεί να τραβήξει σε βάθος, αποδυναμώνοντας την κουβέντα με δευτερεύουσας σημασίας γεγονότα και προσωπικούς διαξιφισμούς, σας μεταφέρω στο περιθώριο, όπου τα περιεχόμενά του δεν σβήνονται ποτέ και κατά συνέπεια μπορείτε να επιχειρηματολογήσετε όσο θέλετε, ενώ παράλληλα θα είστε ορατοί σε όποιον θέλει να σας παρακολουθήσει, ή να επέμβει, ελπίζω να μην το πάρετε στραβά...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    patari.org Αρχική σελίδα -> Στο περιθώριο Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Hellenic (Greek) by Alex Xenias - Διορθώσεις:Αλφόνσος Πάγκας